Smycken Ringar
1229451
RING 18K guld med en fasettslipad tanzanit
Ring 18k guld med en fasettslipad tanzanit.

och runda briljantslipade diamanter, vikter 1.23 ct och 0.25 ct enligt uppgift, storlek 16.25/51, totalvikt 9 g.

Obetydligt ytslitage. Mindre nagg på tanzaniten.

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Utropspris
11 000 SEK