JOHN JACOBSON, olja på pannå signerad och daterad 90
Ur serien "De bruna målningarna", sittande yngling, 195 x 117 cm
Märken. Repor. Nagg.
Proveniens
Galleri Wallner
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
10 000 SEK