Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Belysning Bordslampor
1229474
BORDSFOTOGENLAMPA, 1900-talets första hälft.
Bordsfotogenlampa, 1900-talets första hälft.

Stomme av trä, mässing och glas. Höjd 70 cm.

Slitage. Märken. Ej funktionstestad. Nagg.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V20
Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 200
114
124
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
22 maj 23:42
1 200 SEK
19 maj 23:29
1 000 SEK
19 maj 22:31
700 SEK
19 maj 19:16
600 SEK