Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Möbler Speglar
1229660
SPEGEL, art deco, 1930-tal.
Spegel, art deco, 1930-tal.
Spegel, art deco, 1930-tal.
Spegel, art deco, 1930-tal.

Målad ram med krön. Höjd 94 cm. Bredd 40 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
2 500 SEK