Glas Servisglas
1229847
SERVIS, 25 delar, "Odelberg Junior", Kosta, 1900-talets andra hälft
Servis, 25 delar, "odelberg junior", kosta, 1900-talets andra hälft.

Bestående av;
9 rödvinsglas, höjd 12 cm.
8 selterglas, höjd 9 cm,
8 sherryglas, höjd 9 cm

Obetydligt slitage.

Maria Granström
Maria Granström
Tf Filialchef Malmö / Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

Utropspris
3 000 SEK