Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Möbler Fåtöljer & Soffor
1230024
KARMSTOL, Sk Gripsholmsfåtölj, 1900-talets slut.
Karmstol, sk gripsholmsfåtölj, 1900-talets slut.

Målade karmstol med lösa tygklädda dynor. Sitthöjd ca 42 cm.

Smärre slitage. Fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H159
Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
5 000
473
517
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (24 bud)
25 maj 13:55
5 000 SEK
25 maj 13:55
4 800 SEK
25 maj 13:54
4 600 SEK
25 maj 13:45
4 400 SEK
25 maj 13:42
4 200 SEK