Smycken Armband
1230454
PÄRLARMBAND 3 rader odlade pärlor ca 6 mm, lås 18K vitguld med odlade pärlor och safirer, längd ca 19 cm
PÄrlarmband 3 rader odlade pärlor ca 6 mm, lås 18k vitguld med odlade pärlor och safirer, längd ca 19 cm.

Slitage. Nagg. Safirer möjligen syntetiska.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P2
Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 600
248
279
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
5 jul 19:35
2 600 SEK
27 jun 16:18
2 400 SEK
27 jun 10:01
2 200 SEK
26 jun 22:43
2 000 SEK
26 jun 19:41
600 SEK