PÄRLARMBAND 3 rader odlade pärlor ca 6 mm, lås 18K vitguld med odlade pärlor och safirer, längd ca 19 cm

Slitage. Nagg. Safirer möjligen syntetiska.

Utropspris
3 000 SEK