Belysning Taklampor
1230473
TAKLAMPOR, 3 st, 1900-talets mitt.
Taklampor, 3 st, 1900-talets mitt.

Stänger av förkromat stål. Klotrunda kupor av opalglas. Höjd 220 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Fläckar.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
3 000 SEK