Möbler Speglar
1230565
SPEGEL, 1940-tal
Spegel, 1940-tal.
Spegel, 1940-tal.
Spegel, 1940-tal.

Ram av ek. 117,5 x 82,5 cm.

Smärre slitage.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
2 500 SEK