Konst Klassisk svensk konst
1230746
Anna Gardell-Ericson
(Sverige, 1853-1939)
Anna gardell-ericson, akvarell på papper, signerad anna gardell-ericson.

ANNA GARDELL-ERICSON, akvarell på papper, signerad Anna Gardell-Ericson.

Solnedgång i skärgården. 49 x 34 cm.

Ej examinerad ur ram.

Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)739 96 74 02

Utropspris
15 000 SEK