Konst Fotografi
1230747

Robert Doisneau

(Frankrike, 1912-1994)
Robert doisneau, gelatinsilverfotografi, signerad a tergo.

ROBERT DOISNEAU, gelatinsilverfotografi, signerad a tergo.

I baren, 18 x 13 cm. Oramad.

Kantskador. Slitage. Smärre fläckar.

Utropspris
500 EUR
Rekommendationer