ROBERT DOISNEAU, gelatinsilverfotografi, stämplad a tergo.
Kvinna vid dörren, 17,5 x 24,5 cm. Oramad.
Smärre slitage. Kantskador. Mjuka hörn.
Stämpel: Photo Robert Doisneau, Alé 35-59 / 46 Place Jules Ferry 46, Montroque, Seine / C.C. Chéques Postaux / Paris 395.795 / R.M: 68.987.