Möbler Övrigt
1230833
BORDSFLÄKT, Graybar Electric Co, USA, 1930-tal.
BordsflÄkt, graybar electric co, usa, 1930-tal.

Brickmärkt "Type AUU AF1". Blad i mässing. Höjd 41 cm.

Färgbortfall. Slitage. Ej funktionstestad. Vissa skruvar saknas.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
2 500 SEK