Klockor & Ur Armbandsur
1231024
EBEL, Sportwave, armbandsur, 36 mm.
Ebel, sportwave, armbandsur, 36 mm.

Stål, guld, safirglas, quartz, viklås.
Boettnr E6187631
Boettens serienr 93959800
Kaliber 187-1
Med fodral, garantikort, instruktionsbok.

Går ej. Slitage. Smärre repor.

Frida Nyman
Frida Nyman
Värderare, smycken
+358 (0)50 407 9406

Slutpris
240
2 512
270
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (4 bud)
25 jun 19:21
240 EUR
25 jun 19:21
220 EUR
25 jun 19:21
220 EUR
18 jun 14:55
180 EUR