Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Konst Modern svensk konst
1231057
Olle Baertling
(1911-1981)
Olle baertling, färgserigrafi på tyg (flagga), signerad baertling och numrerad 33/250.

OLLE BAERTLING, Färgserigrafi på tyg (flagga), signerad Baertling och numrerad 33/250.

"Flags for America's Cup". 1977. 72,5 x 109 cm. Utgiven av Galleri Nordenhake, Malmö och Galleri Fabian Carlsson, Göteborg.

Smärre fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - F2
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
8 500
805
878
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
23 maj 16:33
8 500 SEK
23 maj 16:33
8 300 SEK
23 maj 16:30
8 100 SEK
23 maj 16:30
7 900 SEK
23 maj 16:20
7 700 SEK