Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Design Möbler
1231243
Bruno Mathsson
(1907-1988)
Bruno mathsson, fåtölj, "jetson", dux, 2000-tal.

BRUNO MATHSSON, Fåtölj, "Jetson", Dux, 2000-tal.

Stomme av kromad metall, lös dyna av skinn, lös nackkudde, sitthöjd ca 43 cm

Obetydligt slitage

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H3
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
12 000
1 136
1 240
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (32 bud)
10
24 maj 10:56
12 000 SEK
11
24 maj 10:56
12 000 SEK
10
24 maj 10:50
11 500 SEK
11
24 maj 10:50
11 000 SEK
10
19 maj 19:33
10 500 SEK