Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

Diverse Övrigt
1231252
SKYLTBOKSTÄVER 7 st 1900-talets andra hälft
SkyltbokstÄver 7 st 1900-talets andra hälft.

lackerad plåt, höjd som högst ca 53 cm

Bruksslitage. Bucklor. Färgbortfall.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H4
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 100
104
114
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (8 bud)
25 maj 10:58
1 100 SEK
24 maj 21:49
1 000 SEK
23 maj 19:31
950 SEK
23 maj 17:11
900 SEK
22 maj 22:53
850 SEK