1231541
PARAPLYSTÄLL, gjutjärn, 1900-tal
ParaplystÄll, gjutjärn, 1900-tal.

Silverfärgad. Höjd 68 cm.

Bruksslitage. Anlupen. Rostangrepp

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Slutpris
851
82
93
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
6 jul 21:57
851 SEK
6 jul 21:57
801 SEK
6 jul 21:56
800 SEK
6 jul 21:55
750 SEK
6 jul 21:55
701 SEK