Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

Design Möbler
1231613
SÄNGBORD, ett par, 1900-talets mitt.
SÄngbord, ett par, 1900-talets mitt.

Fanerade med mahogny och björk. Glasskiva uppepå. " lådor och skåpsdörr. Bredd 60, djup 33, höjd 43 cm.

Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H137

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 500
142
155
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
23 maj 14:30
1 500 SEK
22 maj 16:48
1 100 SEK
22 maj 16:24
1 000 SEK
22 maj 14:16
400 SEK