Design Möbler
1231613
SÄNGBORD, ett par, 1900-talets mitt.
SÄngbord, ett par, 1900-talets mitt.

Fanerade med mahogny och björk. Glasskiva uppepå. " lådor och skåpsdörr. Bredd 60, djup 33, höjd 43 cm.

Märken.

Placering: Inkommande transporter Geijersgatan

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK