1232025
Hans Gedda
(Sverige, Född 1942)
Hans gedda, silvergelatinfotografi, signerad samt numrerad 8/10 och daterad 2008 a tergo.

HANS GEDDA, silvergelatinfotografi, signerad samt numrerad 8/10 och daterad 2008 a tergo.

Ur serien "Cirkus", 1976. Bildstorlek ca 29 x 29 cm. Bok medföljer.

Ej examinerad ur ram.

Hans Gedda, Bodil Malmsten m.fl, "Cirkus Circus Cirque", 1995, jämför bild.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Slutpris
8 000
764
858
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
26 jun 22:44
8 000 SEK
26 jun 22:43
7 500 SEK
24 jun 14:08
5 000 SEK
24 jun 13:56
531 SEK