Design Möbler
1232195
PIERRE GUARICHE, fåtölj "Trelax" för Meurop Belgien 1960-tal
Pierre guariche, fåtölj "trelax" för meurop belgien 1960-tal.

Fast textilklädsel, ben av metall, sitthöjd ca 43, total höjd ca 100 cm

Bruksslitage. Smärre skador. Fläckar. Repor. Märken. Klädsel med hål

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK