Möbler Fåtöljer & Soffor
1232352
HÖRNSOFFA, Howardmodell, Englesson, 2000-tal.
HÖrnsoffa, howardmodell, englesson, 2000-tal.

Tvådelad samt lös hörn, helstoppad hörnsoffa med brun klädsel och lösa plymåer. Längd 190+190 cm. Mått på hörnsektionen 94x95 cm. Sitthöjd ca 42 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Enligt uppgift inköpt på Stalands.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Slutpris
7 008
680
805
Utropspris
7 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
5 aug 14:56
7 008 SEK
5 aug 14:56
7 000 SEK
5 aug 14:56
6 808 SEK
5 aug 14:54
6 608 SEK
5 aug 14:54
6 500 SEK