Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Möbler Skåp & Byråar
1232429
ARKIVSKÅP 1900-talets andra hälft
ArkivskÅp 1900-talets andra hälft.

Betsat, överst klädd med skinn, fotsarg med skinn, utdragbara lådor och skrivklaffar, längd 102, bredd 47, höjd 140 cm

Åldersrelaterat slitage. Senare målning. Senare klädsel. Repor. Märken. Omarbetad.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G6
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

5 dagar 2 timmar
5 000
473
517
Utropspris
4 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 5 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (12 bud)
25 maj 11:00
5 000 SEK
25 maj 11:00
5 000 SEK
23 maj 2:16
4 200 SEK
23 maj 2:16
4 000 SEK
23 maj 2:15
3 800 SEK