Betsat, överst klädd med skinn, fotsarg med skinn, utdragbara lådor och skrivklaffar, längd 102, bredd 47, höjd 140 cm
Åldersrelaterat slitage. Senare målning. Senare klädsel. Repor. Märken. Omarbetad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10