Möbler Skåp & Byråar
1232429
ARKIVSKÅP 1900-talets andra hälft
ArkivskÅp 1900-talets andra hälft.

Betsat, överst klädd med skinn, fotsarg med skinn, utdragbara lådor och skrivklaffar, längd 102, bredd 47, höjd 140 cm

Åldersrelaterat slitage. Senare målning. Senare klädsel. Repor. Märken. Omarbetad.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK