Möbler Stolar
1232676
STOLAR, 7 st, gustavianska Lindomearbeten, från omkring 1800.
Stolar, 7 st, gustavianska lindomearbeten, från omkring 1800.

Målade och med skuren dekor. Lösa stoppade sitsar. Sitthöjd 47 cm.

Åldersrelaterat slitage. Skador.

Utropspris
10 000 SEK