Möbler Fåtöljer & Soffor
1232872
BÄDDSOFFA, 1900-talets mitt
BÄddsoffa, 1900-talets mitt.
BÄddsoffa, 1900-talets mitt.
BÄddsoffa, 1900-talets mitt.
BÄddsoffa, 1900-talets mitt.
BÄddsoffa, 1900-talets mitt.

Tvåssoffa med lösa dynor, klädd med tyget "Rabarber" från Jobs Handtryckeri. Längd 145, sitthöjd ca 51 cm.

Slitage. Lukt.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
3 000 SEK