OKÄND KONSTNÄR 1900-TAL , SKULPTURER, 2 st, gips, ena signerad KA. Höjd 41 resp 45 cm.
"Papageno och Papagena (ur Trollflöjten)". Gips, 2 st. papageno signerad med initialer KA. Höjd 41 cm respektive 45 cm.
Ytsmuts. Skrapmärken. Nagg .
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10