Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Design Möbler
1233079
SPEGEL, Eriksmålaglas, 1960-tal.
Spegel, eriksmålaglas, 1960-tal.

Ran av teak med belysning bakom kulört glas. Etikettmärkt Eriksmålaglas. 107 x 44 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Placering: Tavelvagn
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 timmar 21 minuter
2 200
208
227
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
22 maj 21:37
2 200 SEK
19 maj 19:40
2 000 SEK
19 maj 12:41
1 000 SEK
18 maj 23:14
500 SEK