Möbler Skåp & Byråar
1233203
BYRÅ, 1800-talets början, troligen Danmark.
ByrÅ, 1800-talets början, troligen danmark.

Byrå med fyra lådor fanerad med mahogny. Draghandtag och kolonnkrön av mässing. Bredd 90, djup 48, höjd 87 cm.

Skador. Lagningar. Dekorbortfall. Senare beslag. Nyckel saknas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N5

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

2 600
248
279
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
7 jul 12:19
2 600 SEK
7 jul 7:37
2 400 SEK
7 jul 7:08
2 000 SEK
6 jul 19:34
1 000 SEK
30 jun 9:12
500 SEK