BOKHYLLOR, ett par. 1900-tal.

BOKHYLLOR, ett par. 1900-tal.

Vitmålade. Profilerade kanter. B 100, dj 33, h 226.

Enligt uppgift inköpta på Solgården.

Smärre slitage, fläckar, repor.

Utropspris
3 000 SEK