Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
Möbler Speglar
1233551
SPEGEL, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Spegel, swedish modern, 1900-talets mitt.

Förgylld ram delvis klädd med rött tyg. 66 x 66 cm.

Slitage. Fläckar.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
3 000 SEK