Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

1233561
Antoni Tàpies
(1923-2012)
Antoni tÀpies, färglitografi med kolorering, signerad tàpies och numrerad 39/100 med blyerts.

ANTONI TÀPIES, färglitografi med kolorering, signerad Tàpies och numrerad 39/100 med blyerts.

Ur: "Nocturn Matinal". Tryckt och utgiven av La Polígrafa Barcelona, 1970. Bildstorlek 54 x 74 cm.

Ej examinerad ur ram. Mindre veck.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T202

Galfetti 238.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

9 timmar 14 minuter
7 400
700
765
Utropspris
15 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 7 600 SEK. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
23 maj 0:10
7 400 SEK
22 maj 10:59
7 200 SEK
21 maj 22:33
7 000 SEK
21 maj 12:48
2 000 SEK
21 maj 9:53
300 SEK