1233610
OKÄND KONSTNÄR, tidigt 1800-tal, olja på pannå.
OkÄnd konstnÄr, tidigt 1800-tal, olja på pannå.

Ung kvinna med pärlörhänge. 30 x 25 cm.

Oxiderad fernissa, smärre skador.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L131
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 800
363
408
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
10
3 jul 21:55
3 800 SEK
9
3 jul 21:55
3 600 SEK
10
3 jul 21:55
3 600 SEK
9
3 jul 21:54
3 400 SEK
10
3 jul 21:54
3 200 SEK