TRÄDGÅRDSSOFFA, 1900-talets andra hälft.

Vitmålad metall. Genombruten dekor av ormbunke. Målade träribbor. Längd ca 147, höjd 88, djup 55, sitthöjd 44 cm.

Slitage. Märken.

Utropspris
5 000 SEK