Möbler Stolar
1233699
STOLAR, 7 st, sk Göteborgsstolar, 1800-tal.
Stolar, 7 st, sk göteborgsstolar, 1800-tal.

Stommar av mahogny, delvis fanerade. Lösa stoppade sitsar. Sitthöjd ca 47, höjd ca 84 cm.

Skador och slitage, fanerbortfall. Smärre lagningar. Förstärkningar.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
4 000 SEK