BOKHYLLA teak, 1900-talets mitt.

Tvådelat. Överdel med hyllplan. Framskjutande underdel med tre lådor samt dörrpar. Längd 130 cm. Djup 40 cm. Höjd 187 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Smärre slitage.

Utropspris
3 000 SEK