Möbler Speglar
1234075
ÅKE FRIBYTER, spegel, Glas & Trä, Hovmantorp, svensk möbelindustri. 1950-60-tal.
Åke fribyter, spegel, glas & trä, hovmantorp, svensk möbelindustri. 1950-60-tal.

Ram i ek. ca 95 x 66 cm.

Slitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
2 500 SEK