Belysning Taklampor
1234274
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft.
Taklampa, 1900-talets andra hälft.

Kupa av glas. Höjd 100, diameter 50 cm.

Slitage. Ej funktionstestad. Märken.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Utropspris
2 500 SEK