Möbler Övrigt
1234314
FÖNSTER, Spanien, 1800-tal
FÖnster, spanien, 1800-tal.
FÖnster, spanien, 1800-tal.
FÖnster, spanien, 1800-tal.

Målat trä. Totalhöjd 98 cm, bredd 66 cm, djup 8 cm.

Slitage. Torrsprickor. Smärre skador.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK