stål, quartz, safirglas, datum, heliumventil, originallänk, viklås, 2 extra länkbitar, box, pappbox, ca 1998 Caliber 1538 Boettnr 196 1522, Länkreferensnr 1502/824
Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Box med slitage, skador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10