Konst Modern svensk konst
1234457
Erling Ärlingsson
(Sverige, 1904-1982)
Erling Ärlingsson, pastell, signerad och daterad sandvika 1960.

ERLING ÄRLINGSSON, pastell, signerad och daterad Sandvika 1960.

Beatnde hästar, Sandvika, Norge. I. 32 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
2 500 SEK