RESEIKONER, 4 st Ryssland 1800-talets slut.

Kromolitografi tryckt på plåt.
Gudsmoder av Tikhvin.
Kristus den Allsmäktige-Pantokrator.
Heliga Paraskeva.
Mått 5x4 cm, 7x6 cm, 12x9 cm.

Ställvis omfattande slitage och skador.

Utropspris
250 EUR