Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

1234822
FIGURIN, porslin. Meissen, 1800-talets slut.
Figurin, porslin. meissen, 1800-talets slut.

Formgiven av Heinrich Schwabe ca. 1878 "L 107". Höjd 18 cm.

Slitage

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Slutpris
5 800
549
599
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
25 maj 11:50
5 800 SEK
8
25 maj 11:47
5 600 SEK
25 maj 11:47
5 400 SEK
8
25 maj 11:47
5 200 SEK
25 maj 11:47
5 200 SEK