Möbler Stolar
1234888
KARMSTOLAR 4 st Thonet tidigt 1900-tal
Karmstolar 4 st thonet tidigt 1900-tal.

Betsat böjträ, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage. Något instabil. Smärre fläckar.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK