Hängskåp fanerat med valnöt och med listverk av ek. Låda i botten. Bredd 48, djup 22, höjd 57 cm. Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Fanerskador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10