Möbler Skåp & Byråar
1235310
VÄGGSKÅP, barock, 1700-talets första hälft.
VÄggskÅp, barock, 1700-talets första hälft.

Hängskåp fanerat med valnöt och med listverk av ek. Låda i botten. Bredd 48, djup 22, höjd 57 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Fanerskador.

Utropspris
2 500 SEK