Konst Klassisk svensk konst
1235353
Severin Nilson
(Sverige, 1846-1918)
Severin nilson, olja på duk, signerad.

SEVERIN NILSON, olja på duk, signerad.

Skymningslandskap. 68 x 100 cm.

Märken efter spännram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T9
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

4 600
439
494
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (15 bud)
1 jul 16:26
4 600 SEK
1 jul 16:26
4 400 SEK
1 jul 16:25
4 200 SEK
1 jul 16:24
4 000 SEK
1 jul 16:24
3 800 SEK