Allmoge
1235481
BULTLÅS, 7 st. Smide, 1700-tal.
BultlÅs, 7 st. smide, 1700-tal.

Några med nyckel. Längd ca 12-22 cm inkl nycklar.

Rost, slitage, ej funktionstestade. Möjligen ej sammanhörande nycklar och lås.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
4 000 SEK